Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home4/isjgorj/oni2018.isjgorj.ro/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 5561
Participanți | O.N.I. 2018 - Olimpiada Națională de Informatică, Secțiunea Gimnaziu - Târgu Jiu 2018

Nr. crt.JudețulNume elevClasaUnitatea de învățământLocalitateaProfesorii îndrumători
1AradBîgu Cezar-Doru5Colegiul Național ”Moise Nicoară”AradCameniță Daniela
2ArgeșAlexe Stefan5Colegiul Național "Zinca Golescu"PiteștiConstantinescu Cristina
3ArgeșIonescu Dorian5Școala Gimnazială "Mircea cel Bătrân"Curtea de ArgeșBarbu Vasile
4ArgeșArseniu Victor6Școala Gimnazială "Mircea cel Bătrân"PiteștiCioara Paula-Constantina
5ArgeșGheorghe Antonia6Colegiul National "Zinca Golescu" PiteștiOprea Adriana
6ArgeșMatea Mihnea6Școala Gimnazială "Nicolae Iorga"PiteștiVlad Marian
7ArgeșPrunaru Ioana Alexandra6Colegiul Național "Zinca Golescu"PiteștiOprea Adriana
8ArgeșStaicu Octavian Stefan6Colegiul Național "Dinicu Golescu"CampulungTatulea Maria
9ArgeșStreche Andrei Claudiu6Liceul Teoretic "Ion Mihalache"TopoloveniPopa Eliza
10ArgeșAlexe Adelina7Colegiul National "Dinicu Golescu" CampulungArgeșBadescu Adriana
11ArgeșIlinescu Andrei7Școala Gimnazială "Ion Pillat"PiteștiCioara Paula-Constantina, Visan Monica
12ArgeșPrelipceanu Razvan7Școala Gimnazială "Basarab I"Curtea de ArgeșBarbu Vasile
13ArgeșRadulescu Horia7Școala Gimnazială "Mircea cel Bătrân"PiteștiCioara Paula-Constantina
14ArgeșBenghe Cristian8Școala Gimnazială "Mircea cel Bătrân"PiteștiBenghe Adrian Cioara, Paula-Constantina
15ArgeșPreda Stefan Cristian8Școala Gimnazială "Al. Davila"PiteștiVlad Marian
16ArgeșVlad Stefan Marian8Școala Gimnazială "Al. Davila"PiteștiVlad Marian
17BacăuMaftei Albert Alexandru5Colegiul Național ,, Gheorghe Vrânceanu” BacăuVieru Ilie
18BacăuApetrei Diana7Colegiul Național ”Ferdinand I” BacăuMuraru Crina
19BacăuPișcu Ștefan7Colegiul Național ,, Gheorghe Vrânceanu” BacăuVieru Ilie
20BihorBăcilă Marcu6Școala Gimnazială „Oltea Doamna” OradeaPatricia Faur
21BihorPîrvulescu Șerban 6Liceul Teoretic „Onisifor Ghibu” OradeaLukács Sándor,Luncan Alina
22BihorFoica Șerban 7Liceul Teoretic „Onisifor Ghibu” OradeaLukács Sándor,Luncan Alina
23BihorPelle Mihai Călin7Liceul Teoretic „Onisifor Ghibu” OradeaLukács Sándor,Luncan Alina
24Bistrița-NăsăudCiorbea Alina-Alesia5Colegiul Național ”Liviu Rebreanu” BistrițaȘofroni Dănilă, Popițean Liliana
25Bistrița-NăsăudBindea Mihai6Colegiul Național ”Liviu Rebreanu” BistrițaȘofroni Dănilă, Bîz Maria Felicia
26Bistrița-NăsăudFloare Doru6Școala Gimnazială ”Avram Iancu”BistrițaNelca Mirela, Bîz Maria Felicia
27Bistrița-NăsăudIzvoran-Oltean Ștefan Petru6Școala Gimnazială ”Mihai Eminescu”NăsăudLazăr Marius, Lazăr Ludovica
28Bistrița-NăsăudMarian Alexandru7Școala Gimnazială ”Mihai Eminescu”NăsăudLazăr Marius, Lazăr Ludovica
29Bistrița-NăsăudRoșu Bogdan7Școala Gimnazială ”Avram Iancu”BistrițaNelca Mirela, Bîz Maria Felicia
30Bistrița-NăsăudDobricean Ionuț8Școala Gimnazială ”Mihai Eminescu”NăsăudLazăr Marius, Lazăr Ludovica
31Bistrița-NăsăudOniga Andrei Mihai8Școala Gimnazială ”Avram Iancu”BistrițaMureșan Ciprian
32BrașovPop Rareș Andrei5Centrul Județean de Excelență, Colegiul Național ”Dr. Ioan Meșotă”BrașovCarmen Geoge
33BrașovIonescu Vlad6Academia de Informatică Brașov, Colegiul Național ”Andrei Șaguna”BrașovAndrei Timotei Ardelean
34BrașovRussu Mihaela6Centrul Județean de Excelență, Colegiul Național de Informatică ”Gr. Moisil”BrașovAlexandra Crăciun, Diana Penghiș
35BrașovBrîndea Robert7Academia de Informatică Brașov, Școala Gimnazială nr. 30BrașovAndrei Timotei Ardelean
36BrașovSatnoianu Dominic Ioan7Centrul Județean de Excelență, Colegiul Național ”Andrei Mureșanu”BrașovIrina Aupici
37BrăilaBrebenel Mihnea Ștefan5Palatul CopiilorBrăilaColgiu Luminița
38BrăilaGrigore Amalia Elena5Colegiul Naţional "Gh. M. Murgoci"BrăilaPruș Paul, Trofin Diana
39BrăilaSoiu Cristian5Liceul Pedagogic ”D. P. Perpessicius”, Palatul CopiilorBrăilaChițu Mirela, Colgiu Luminița
40BrăilaGrozea Roxana Ionela6Colegiul Național ”Gh. M. Murgoci” BrăilaMarin Florina
41BrăilaToma Raluca6Colegiul Național ”Gh. M. Murgoci” BrăilaMarin Florina
42BrăilaToncea Andreea-Cătălina6Colegiul Național ”N. Bălcescu” BrăilaArici Liliana
43BrăilaDobrescu Clelia Maria7Colegiul Național ”N. Bălcescu” BrăilaToncea Cristian, Knopf Anca
44BrăilaEftimie Traian7Școala Gimnazială ”I. Creangă”BrăilaCăprariu Alina
45BucureştiAsgari Armin5Liceul Teoretic Internațional de InformaticăBucureştiAli Cabas, Francu Cristian,Coman Isabela, Kisch Mariana
46BucureştiBadea Lucian-Andrei5Colegiul Național de Informatică “Tudor Vianu”BucureştiComan Isabela, Cristian Francu
47BucureștiBuchman Eduard5Clubul Copiilor, Sector 1
BucureștiComan Isabela, Cristian Francu
48BucureştiBurac Vlad-Alexandru5Colegiul Național de Informatică “Tudor Vianu”BucureştiComan Isabela, Cristian Francu
49BucureștiCadir Timur5Liceul Teoretic Internațional de InformaticăBucureștiAli Cabas, Cristian Francu, Isabela Coman
50BucureştiCalotă Andrei-Patrik5Colegiul Național de Informatică “Tudor Vianu”BucureştiComan Isabela
51BucureștiCemartan Nicolae5Colegiul Național de Informatică “Tudor Vianu”BucureștiComan Isabela, Anca Knopf
52BucureştiChivu Andreea Ana5Colegiul Național de Informatică “Tudor Vianu”BucureştiComan Isabela, Cristian Francu
53BucureștiCojocariu Ioan Dragos Nicolae5Colegiul Național de Informatică “Tudor Vianu”BucureștiCristian Francu,Coman Isabela
54BucureștiCojocaru Ioana-Amalia5Colegiul Național de Informatică “Tudor Vianu”BucureștiCristian Francu,Coman Isabela
55BucureştiDamian Alexandru5Liceul Teoretic Internațional de InformaticăBucureştiAli Cabas
56BucureștiDimulescu Vlad-Mihai5Colegiul National Grigore MoisilBucureștiGlaje Denisa
57BucureştiDobre Radu-Fabian5Colegiul Național "Grigore Moisil"BucureştiGlaje Denisa, Francu Cristian, Coman Isabela, Anca Knopf
58BucureștiDragomir Denisa Elena5Liceul Teoretic "Nicolae Iorga"BucureștiBalan Maria, Francu Cristian, Coman Isabela
59BucureştiDragomirescu Aida5International School Of BucharestBucureştiKisch Mariana
60BucureștiDumitrescu Karina-Andreea5Colegiul Național de Informatică “Tudor Vianu”BucureștiComan Isabela
61BucureştiFares Yusuf5Liceul Teoretic Internațional de InformaticăBucureştiMariana Kisch, Coman Isabela, Francu Cristian, Cabas Ali, Chiriac Andrei, Mirica Matei, Fares Mohamad
62BucureștiFuiorea Ioana5Colegiul Național de Informatică “Tudor Vianu”BucureștiComan Isabela
63BucureştiGhica Tudor5Liceul Teoretic Internațional de InformaticăBucureştiAli Cabas, Mariana Kisch
64BucureștiGrecu Tudor Stefan5Școala Gimnazială "Sf. Andrei"BucureștiFrancu Cristian
65BucureştiHendoreanu Andrei5Școala Gimnazială Nr. 142BucureştiKisch Mariana
66BucureștiHossu Alexandru5Colegiul Național de Informatică “Tudor Vianu”BucureștiCristian Francu,Coman Isabela
67BucureştiIlie Luca Mihai5Liceul Teoretic Internațional de InformaticăBucureştiAli Cabas
68BucureştiIordache Rares Mihai5Colegiul Național de Informatică “Tudor Vianu”BucureştiComan Isabela, Cristian Francu
69BucureștiGhica Alexandru Darius
5Școala Gimnazială Nr. 49
BucureștiComan Isabela, Cristian Francu
70BucureştiMocanu Mihai-Adrian5Colegiul Național de Informatică “Tudor Vianu”BucureştiComan Isabela, Cristian Francu
71BucureştiMusat Tudor Stefan5Colegiul Național de Informatică “Tudor Vianu”BucureştiComan Isabela, Cristian Francu
72BucureștiNicola Victor-Teodor5Colegiul Național de Informatică “Tudor Vianu”BucureștiComan Isabela, Cristian Francu
73BucureştiNicu Alexandru Cristian5Liceul Teoretic Internațional de InformaticăBucureştiAli Cabas, Cristian Francu, Isabela Coman, Mariana Kisch
74BucureștiOlaru Ricardo5Liceul Teoretic Internațional de InformaticăBucureștiAli Cabas
75BucureştiPetcu Ana-Maria5Colegiul Național de Informatică “Tudor Vianu”BucureştiComan Isabela, Cristian Francu
76BucureștiPetrescu Bogdan5Liceul Teoretic Internațional de InformaticăBucureștiAli Cabas
77BucureştiPopescu Tudor Dan5Liceul Teoretic Internațional de InformaticăBucureştiAli Cabas, Popescu Catalin
78BucureștiStoian Daria Alexandra
5Colegiul Național de Informatică “Tudor Vianu”
BucureștiMihai Chiorcea, Francu Cristian, Coman Isabela
79BucureştiSlanina Simon5Colegiul Național "I.L.Caragiale"BucureştiFlorea Andrei, Anca Knopf, Anca Mihaela, Slanina Iulia
80BucureştiStan Ionut Gabriel5Liceul Teoretic Internațional de InformaticăBucureştiMariana Kisch, Ali Cabas, Serban Cercelescu
81BucureştiTatomir Teodor5Liceul Teoretic Internațional de InformaticăBucureştiAli Cabas, Cristian Francu, Isabela Coman
82BucureştiTeodorescu Nicolas Alexandru5Liceul Teoretic Internațional de InformaticăBucureştiAli Cabas
83BucureștiTogan Teodor-Bogdan5Colegiul Național de Informatică “Tudor Vianu”BucureștiComan Isabela, Cristian Francu
84BucureștiVladu Andreea5Liceul Teoretic Internațional de InformaticăBucureștiAli Cabas
85BucureștiVoicu Mihai Valeriu5Școala Gimnazială "Avram Iancu"BucureștiAli Cabas
86BucureştiVoicu Tudor Catalin5Colegiul Național de Informatică “Tudor Vianu”BucureştiComan Isabela, Cristian Francu, Anca Knopf
87BucureştiArdelean Alexandru Petru6Liceul Teoretic Internațional de InformaticăBucureştiAli Cabas, Manz Victor
88BucureştiBalan Teodor Ovidiu6Colegiul Național de Informatică “Tudor Vianu”BucureştiTrifan George, Coman Isabela
89BucureştiBoabes Razvan Mihai6Colegiul Național de Informatică “Tudor Vianu”BucureştiTrifan George, Coman Isabela, Kisch Mariana
90BucureştiCadir Selim Halil6Liceul Teoretic Internațional de InformaticăBucureştiAli Cabas, Mariana Kisch
91BucureştiCarasel Vlad6Colegiul Național de Informatică “Tudor Vianu”BucureştiGeorge Trifan
92BucureștiChivu Razvan Gabriel6Școala Gimnazială Nr. 11BucureștiManz Victor
93BucureştiCiobanu Andrei-Ioan6Colegiul Național de Informatică “Tudor Vianu”BucureştiTrifan George, Coman Isabela
94BucureștiCristea Cristian6Colegiul Național de Informatică “Tudor Vianu”BucureștiTrifan George, Mariana Kisch, Ali Cabas
95BucureştiDuguleanu Ana6Colegiul German GoetheBucureştiKnopf Anca
96BucureștiDuta Stefan-Horia6Colegiul Național de Informatică “Tudor Vianu”BucureștiTrifan George, Victor Manz
97BucureştiGrosu Alexandru-Gabriel6Școala Gimnazială "Serban Voda"BucureştiStefanescu Ina, Boca Valentin, Usturoiu Florin
98BucureştiHaivas Vlad Alexandru6Școala Gimnazială Nr. 190BucureştiVictor Manz
99BucureştiIvan Tudor George6Liceul Teoretic Internațional de InformaticăBucureştiAli Cabas
100BucureştiLazarescu Andrei6Școala Gimnazială Nr. 56BucureştiAli Cabas
101BucureștiMorus Alexandru6Colegiul Național de Informatică “Tudor Vianu”BucureștiTrifan George
102BucureştiNeagoie Maria6Colegiul Național de Informatică “Tudor Vianu”BucureştiTrifan George, Mariana Kisch
103BucureștiOnisoru Antonia6Colegiul Național de Informatică “Tudor Vianu”BucureștiTrifan George
104BucureştiPeticaru Alexandru6Liceul Teoretic Internațional de InformaticăBucureştiAli Cabas, Mariana Kisch, Dan Constantin Spararel
105BucureştiPopa Diana Alexandra6Liceul Teoretic Internațional de InformaticăBucureştiAli Cabas
106BucureştiPopescu Adrian Andrei6Colegiul Național de Informatică “Tudor Vianu”BucureştiTrifan George
107BucureştiPriboi Luca Mihai6Colegiul Național de Informatică “Tudor Vianu”BucureştiTrifan George, Bogdan Serban, Cristian Francu
108BucureştiSeba Vlad Ionut6Colegiul Național de Informatică “Tudor Vianu”BucureştiTrifan George, Mariana Kisch
109BucureştiStanescu Liviu Cristian6Liceul Teoretic Internațional de InformaticăBucureştiAli Cabas
110BucureștiTaut Radu Alexandru6Colegiul Național de Informatică “Tudor Vianu”BucureștiTrifan George, Mariana Kisch
111BucureştiTitianu Mihai Cezar6Liceul Teoretic Internațional de InformaticăBucureştiAli Cabas
112BucureştiToma Eliza Maria6Liceul Teoretic Internațional de InformaticăBucureştiAli Cabas
113BucureştiVasile Octavian6Liceul Teoretic Internațional de InformaticăBucureştiAli Cabas, Mariana Kisch, Spatarel Dan-Constantin
114BucureștiVerzotti Matteo-Alexandru6Colegiul Național de Informatică “Tudor Vianu”BucureștiGeorge Trifan, Anca Knopf
115BucureştiAelenei Alex7Școala Gimnazială Nr. 79BucureştiKisch Mariana, Boca Valentin
116BucureştiAndreescu Mihnea7Colegiul Național de Informatică “Tudor Vianu”BucureştiKisch Mariana, Manz Victor, Trifan George
117BucureștiBaras Nicholas Vladimir Laurentiu7Liceul Teoretic Internațional de InformaticăBucureștiAli Cabas, Victor Manz
118BucureştiBuhnia Tudor Alexandru7Liceul Teoretic Internațional de InformaticăBucureştiAli Cabas, Mariana Kisch
119BucureștiCazan Mihnea Andrei7Colegiul Național de Informatică “Tudor Vianu”BucureștiGeorge Trifan, Anca Knopf
120BucureştiCiociea Rares Andrei7Colegiul Național de Informatică “Tudor Vianu”BucureştiGeorge Trifan
121BucureştiConstantinescu Ciprian7Școala Gimnazială Nr. 79BucureştiKisch Mariana
122BucureștiCroitoru Andrei Grigore7Colegiul Național de Informatică “Tudor Vianu”BucureștiGeorge Trifan, Anca Knopf
123BucureştiDinca Aelius Gabriel7Colegiul Național de Informatică “Tudor Vianu”BucureştiGeorge Trifan, Anca Knopf
124BucureştiDorde Matei7Colegiul Național de Informatică “Tudor Vianu”BucureştiGeorge Trifan, Anca Knopf
125BucureştiDragomir Matei Ioan7Colegiul Național de Informatică “Tudor Vianu”BucureştiGeorge Trifan, Anca Knopf
126BucureştiDragomirescu Robert7Liceul Teoretic Internațional de InformaticăBucureştiAli Cabas, Mariana Kisch
127BucureștiDragostin David Cristian7Liceul Teoretic Internațional de InformaticăBucureștiAli Cabas , Victor Manz
128BucureștiLazarescu Matei7Clubul Copiilor Sector 1BucureștiKnopf Anca
129BucureştiLuchianov Alexandru7Colegiul Național de Informatică “Tudor Vianu”BucureştiAlexandru Nechifor, George Trifan, Dan Spatarel, Serban Cercelescu
130BucureştiLupu Stefan Dragos7Colegiul Național de Informatică “Tudor Vianu”BucureştiGeorge Trifan, Anca Knopf
131BucureştiMetehau Luca Mihnea7Colegiul Național de Informatică “Tudor Vianu”BucureştiGeorge Trifan, Dan Spatarel, Dumitru Silviu
132BucureştiMoise Andrei Marian7Liceul Teoretic Internațional de InformaticăBucureştiAli Cabas, Andrei Baltatu
133BucureştiMoldovan Andrei7Școala Gimnazială Nr. 79BucureştiKisch Mariana, Boca Valentin, Raucea Ionut
134BucureştiMoldoveanu Cosmin-Adrian7Colegiul Național "Gheorghe Lazar"BucureştiKisch Mariana
135BucureștiNecula Vladimir George7Colegiul Național de Informatică “Tudor Vianu”BucureștiGeorge Trifan, Anca Knopf
136BucureștiNegovan Radu Mihnea7Colegiul Național de Informatică “Tudor Vianu”BucureștiGeorge Trifan, Victor Manz
137BucureştiPerju Verzotti Luca7Colegiul Național de Informatică “Tudor Vianu”BucureştiGeorge Trifan, Anca Knopf, Victor Manz
138BucureştiRadu Ion Alexandru7Liceul Teoretic Internațional de InformaticăBucureştiAli Cabas, Mariana Kisch, Dan Spatarel
139BucureștiSachelarie Raluca-Maria7Colegiul Național de Informatică “Tudor Vianu”BucureștiGeorge Trifan, Horatiu Sachelarie
140BucureștiSerban Mihnea Alexandru7Colegiul Național de Informatică “Tudor Vianu”BucureștiGeorge Trifan, Anca Knopf, Victor Manz
141BucureștiSlanina Iulia7Colegiul Național de Informatică “Tudor Vianu”BucureștiGeorge Trifan, Anca Knopf
142BucureştiStrambei Alexandru7Colegiul Național de Informatică “Tudor Vianu”BucureştiGeorge Trifan, Anca Knopf
143BucureştiTanase Daria Ioana7Colegiul Național de Informatică “Tudor Vianu”BucureştiGeorge Trifan, Anca Knopf
144BucureştiTimisescu Stefan7Școala Gimnazială Nr. 79BucureştiKisch Mariana
145BucureștiTurculet Alexandru-Ioan7Școala Gimnazială "Titu Maiorescu"BucureștiAli Cabas
146BucureştiVerde Flaviu-Cristian7Colegiul Național de Informatică “Tudor Vianu”BucureştiVictor Manz, Anca Knopf, Serban Cercelescu, George Trifan
147BucureştiVladutu Cristian Vlad7Colegiul Național de Informatică “Tudor Vianu”BucureştiGeorge Trifan, Anca Knopf
148BucureştiApostol Ilie Daniel8Colegiul Național de Informatică “Tudor Vianu”BucureştiAnca Knopf
149BucureştiArsene Denisa-Elena8Colegiul Național de Informatică “Tudor Vianu”BucureştiAnca Knopf
150BucureştiAxenie Raisa8Colegiul Național de Informatică “Tudor Vianu”BucureştiMariana Kisch
151BucureștiBantas Serban8Liceul Teoretic Internațional de InformaticăBucureștiAli Cabas, Mariana Kisch
152BucureştiBăncilă Andrei8Liceul Teoretic Internațional de InformaticăBucureştiAli Cabas
153BucureştiCainamisir Vlad Nicholas8Colegiul Național de Informatică “Tudor Vianu”BucureştiMariana Kisch , Dan Spatarel
154BucureştiCalinescu Mihai Alexandru8Liceul Teoretic Internațional de InformaticăBucureştiAli Cabas, Mariana Kisch
155BucureștiCojocaru Andrei Cristian8Liceul Teoretic Internațional de InformaticăBucureștiAli Cabas, Kisch Mariana
156BucureştiColtos Radu - Mihai8Colegiul Național "Grigore Moisil"BucureştiSîrbu Mariana, Preda Armand
157BucureştiFeodorov Andrei8Liceul Teoretic Internațional de InformaticăBucureştiAli Cabas, Dan Constantin Spatarel, Andrei Chiriac
158BucureştiGasan Carol Luca8Liceul Teoretic Internațional de InformaticăBucureştiAli Cabas
159BucureştiGavra Bogdan8Liceul Teoretic Internațional de InformaticăBucureştiAli Cabas
160BucureștiGavrizi Mircea Luca8Colegiul Național de Informatică “Tudor Vianu”BucureștiAnca Knopf
161BucureştiGreaca Albert Antoniu8Liceul Teoretic Internațional de InformaticăBucureştiAli Cabas
162BucureştiHristodorescu Matei8Clubul Copiilor Sector 1BucureştiKnopf Anca
163BucureştiIndreias Mihai8Colegiul Național de Informatică “Tudor Vianu”BucureştiMariana Kisch, Victor Manz
164BucureștiIonescu Andrei-Serban8Colegiul Național de Informatică “Tudor Vianu”BucureștiMariana Kisch, Victor Manz
165BucureştiIvan Tudor8Colegiul Național de Informatică “Tudor Vianu”BucureştiAnca Knopf, Victor Manz
166BucureştiJianu Ioana8Colegiul Național de Informatică “Tudor Vianu”BucureştiAnca Knopf, Victor Manz
167BucureştiRoata-Palade Mircea Andrei8Școala Metropolitană ArcBucureştiGeorge Trifan
168BucureştiTudorache Stefan Cristian8Colegiul Național de Informatică “Tudor Vianu”BucureştiAnca Knopf
169BucureştiVasile Radu Andrei8Colegiul Național de Informatică “Tudor Vianu”BucureştiMariana Kisch
170BuzăuConstantinescu Sergiu5Colegiul Național ”BP Hașdeu”, Palatul Copiilor BuzăuPopescu Luminita , Pop Ana-Maria
171BuzăuDumitru Andra Mihaela5Colegiul Național ”BP Hașdeu”, Palatul Copiilor BuzăuPopescu Luminita , Pop Ana-Maria
172ClujDrăghici Alexandru5Liceul de Informatică „Tiberiu Popoviciu”Cluj-NapocaDindelegan Mariana
173ClujȘover Mihai Adrian5Liceul de Informatică „Tiberiu Popoviciu”Cluj-NapocaDindelegan Mariana
174ClujCoroiu Alexandru6Colegiul Național „Emil Racoviță”Cluj-NapocaIlea Lucian
175ClujUrsache Matei6Liceul Teoretic „Nicolae Bălcescu”Cluj-NapocaBudișan Mirela, Ursache Delia
176ClujHanțig Lorena7Colegiul Național „Emil Racoviță”Cluj-NapocaIlea Lucian, Vaida Dana
177ClujMarcu Mihai7Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-NapocaClujTrîmbițaș Petru
178ClujSamoilă Ciprian7Școala Gimnazială „Ioan Bob”Cluj-NapocaMihaly Vlad, Trîmbițaș Petru
179ClujVana Marc7Colegiul Național „Emil Racoviță”Cluj-NapocaIlea Lucian
180ClujLăuran David Andrei8Școala Gimnazială „Horea”Cluj-NapocaBălan Ioan, Trîmbițaș Petru, Ilea Lucian
181ConstantaStănescu Matei Octavian6Școala Gimnazială 'Spectrum' ConstanțaConstantaManu Sheila
182ConstanțaGherlan Călin Paul5Școala Gimnazială ”Spectrum”ConstanțaManu Sheila
183ConstanțaGranat Andrei Ionuț5Liceul Teoretic ”Callatis” MangaliaMangaliaPilat Elena Mihaela
184ConstanțaStancă Ana - Maria Elisabeta5Colegiul Național ”Mircea Cel Bătrân”ConstanțaGiuglea Laura
185ConstanțaStanciu Rareș - Ștefan5Școala Gimnazială ”Spectrum”ConstanțaManu Sheila
186ConstanțaPavel Mihai - George6Colegiul Național ”Mircea Cel Bătrân”ConstanțaDumitrof Gabriela, Gearâp Mihaela
187ConstanțaBanioti Mihai7Colegiul Național ”Mircea Cel Bătrân”ConstanțaGearâp Mihaela
188ConstanțaBaroană Alexandru - Cătălin7Liceul Teoretic ”Ovidius”ConstanțaVișinoiu Mihaela, Iusuf Narcis
189ConstanțaPopescu Tiberiu - Andrei7Școala Gimnazială ”Spectrum”ConstanțaManu Sheila
190ConstanțaDorneanu Cezar8Colegiul Național ”Mircea Cel Bătrân”ConstanțaRăvoiu Daniela
191DâmbovițaGheorghiță Ștefan Marian7Colegiul Național "Ion Luca Caragiale"MoreniMoga Ginu, Marinescu Iustin
192DâmbovițaStan Laura Maria7Școala Gimnazială Nr. 3MoreniRusu Dan, Moga Ginu
193DoljCismaru Theodor Alexe5Colegiul Național "Frații Buzești" CraiovaNicoli Marius
194DoljFurtună Colă Andrei Alexandru6Palatul Copiilor Craiova; Cjex DoljCraiovaPreoteasa Cezarian
195DoljGhiră Clara6Colegiul Național "Frații Buzești", Palatul CopiilorCraiovaPreoteasa Cezarian, Nicoli Marius
196DoljMitrache Antonie Daniel6Colegiul Național ”Carol I” CraiovaCoravu Laura
197DoljStamatescu Mihai6Colegiul Național "Frații Buzești" CraiovaNicoli Marius
198DoljVîrtosu Alexandra Mihaela6Colegiul Național ”Carol I” CraiovaCoravu Laura
199DoljBercea Mihnea Cristian7Colegiul Național ”Carol I” CraiovaCoravu Laura
200DoljTudosie Răzvan7Colegiul Național ”Carol I” CraiovaCoravu Laura
201DoljȚigănilă Vlad7Colegiul Național "Frații Buzești", Palatul CopiilorCraiovaGrindeanu Mihaela, Preoteasa Cezarian
202DoljZamfir Mihnea Florin7Școala Gimnazialã “Gheorghe Țițeica”, Palatul Copiilor CraiovaPapa Mihaela, Preoteasa Cezarian
203DoljBurchel Radu8Școala Gimnazialã “Traian”, Cjex DoljCraiovaBercea Olivia, Coravu Laura
204DoljDurlănescu Ștefan8Colegiul Național "Frații Buzești" CraiovaGrindeanu Mihaela
205DoljIvancu Bogdan Gabriel8Colegiul Național "Frații Buzești" CraiovaGrindeanu Mihaela
206DoljNegrescu Theodor8Liceul Teoretic „Constantin Brâncoveanu” Dăbuleni; Cjex DoljDăbuleniȘchiopu Liliana, Predeșel Elena
207DoljNicola Alexandra Mihaela8Școala Gimnazialã „Sf. Dumitru”CraiovaNicoli Marius, Bãlunã Daniela
208GalațiGuțanu Andreea Meda Georgiana5Colegiul National ”Vasile Alecsandri”GalațiDău Liliana
209GalațiMendelsohn Mendel Emanuel5Colegiul Național ”Vasile Alecsandri”GalațiBalacea Georgeta
210GalațiParaschiv Pashalidis Matei5Colegiul National ”Vasile Alecsandri”GalațiBalacea Georgeta
211GalațiPintilie Sebastian Marian5Colegiul Național ”Vasile Alecsandri”GalațiDău Liliana
212GalațiCiulei Mario Alexandru6Sc. Nr 29GalațiStanciu Adriana
213GalațiMaftei Andrei Iulian6Colegiul Național ”Vasile Alecsandri”GalațiBalacea Georgeta
214GalațiMomoiu Alexandru6Colegiul Național ”Vasile Alecsandri”GalațiBalacea Georgeta
215GalațiRascarachi Luca Mihai6Colegiul Național ”Vasile Alecsandri”GalațiBalacea Georgeta
216GalațiBîrsan Alex Cristian7Colegiul Național ”Vasile Alecsandri”GalațiBîrsan Adina-Elena
217GalațiZaghăr Alexandra-Laura7Colegiul Național ”Vasile Alecsandri”GalațiIordachi Lizeta Mihaela
218GalațiAnghel Fabian8Colegiul Național ”Vasile Alecsandri”GalațiBalacea Georgeta
219GalațiMatei Rareș Andrei8Colegiul National ”Vasile Alecsandri”GalațiDau Liliana
220GalațiMurgoci Cristiana Andreea8Colegiul Național "Vasile Alecsandri"GalațiDau Liliana
221GiurgiuBrabete Marius Stelian8Palatul CopiilorGiurgiu Mariana Kisch, Florina Gogoase
222GorjVasiluță Mihai Alexandru6Colegiul Național ”Spiru Haret”Târgu JiuBoian Flavius
223GorjChițan Rafael Alexandru8Colegiul Național ”Tudor Vladimirescu”Târgu JiuPopescu Sanda Mihaela
224GorjPopa Sebastian8Colegiul Național ”Spiru Haret”Târgu JiuBoian Flavius
225HunedoaraBudiul Alexandru-Vasile5Colegiul Național de Informatică ”Traian Lalescu” HunedoaraPetraș Teodora
226HunedoaraTodoran Alexandru6Colegiul Național ”Aurel Vlaicu” OrăștiePopa Daniel
227HunedoaraMihaloianis Alexis7Colegiul Național ”Iancu de Hunedoara” HunedoaraDiaconescu Elena
228IașiBalcanu Cristiana5Colegiul Național IașiIașiRotaru Elena
229IașiDarabană Rareș Cristian5Colegiul Național "C. Negruzzi"IașiNeagu Lucian
230IașiFloriștean Ioan5Colegiul Național ”Emil Racoviță” IașiEmanuela Cerchez
231IașiȘerban Tudor Alexandru5Colegiul Național IașiIașiSandu Gheorghe
232IașiAdascalitei Mihai6Colegiul Național IașiIașiConea Gabriela
233IașiAnton Petru6Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil"IașiTibu Mirela, Iuscinschi Simona
234IașiBoaca Andrei6Colegiul Național "Emil Racoviță"IașiCiobanu Nicoleta
235IașiGheorghies Alexandru6Liceul Teoretic de Informatică “Gr. Moisil” IașiTibu Mirela, Iuscinschi Simona
236IașiMardiros Gabriel Alexandru6Colegiul National IașiIașiCretu Constantin
237IașiNichifor Stefana Luiza6Colegiul National "C. Negruzzi" IașiIașiNeagu Lucian
238IașiPopa Robert Andrei6Colegiul Național IașiIașiConea Gabriela
239IașiRotariu Emanuel Antonio6Liceul Teoretic de Informatică “Gr. Moisil”IașiGrecu Silvia, Virga Liliana
240IașiUntu Serban6Colegiul Național IașiIașiConea Gabriela
241IașiAruxandei Matei7Liceul Teoretic de Informatică “Gr. Moisil” IașiIașiTibu Mirela
242IașiBulacovschi Theodor-Octavian7Colegiul Național "C. Negruzzi"IașiNeagu Lucian
243IașiEpure Carla7Liceul Teoretic de Informatică “Gr. Moisil” IașiVirga Liliana, Maftei Ionel
244IașiIoncioaia Călin7Colegiul Național "C. Negruzzi"IașiMiron Lucia
245IașiNichifor Codrin-George7Colegiul Național IașiIașiSandu Gheorghe
246IașiChiriac Matei8Liceul Teoretic de Informatică “Gr. Moisil” IașiIvasc Cornelia, Tibu Mirela, Maftei Ionel
247IașiChirilă Tudor8Colegiul Național "C. Negruzzi" IașiMiron Lucia
248IașiCostache Radu8Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil"IașiIvasc Cornelia, Tibu Mirela, Maftei Ionel
249IașiGrumăzescu George-Octavian8Colegiul Național "C. Negruzzi"IașiMiron Lucia
250IașiIordan Rareș8Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil"IașiIvasc Cornelia, Tibu Mirela, Maftei Ionel
251IașiRomanescu Adia-Ioana8Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil"IașiIvasc Cornelia, Tibu Mirela, Maftei Ionel
252IlfovCrangus V. Calin5Școala Gimnazială PRO INGENIOBragadiruTrifan George
253IlfovPruna S.E Stefan Alexandru6Școala Gimnazială PRO INGENIOBragadiruTrifan George
254IlfovDobrin A. David Marius7Școala Gimnazială PRO INGENIOBragadiruTrifan George
255IlfovCiobanasu B. Beniamin Andrei8Școala Gimnazială PRO INGENIOBragadiruTrifan George
256MaramureșFlorea Vasile-Alexandru5Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu MarmațieiMihu Amalia
257MaramureșIlieș Luca6Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu MarmațieiBodnariuc Dănuț
258MaramureșIoniță Sebastian-Filip6Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai"Baia MareRoman Ciprian, Pintescu Alina
259MaramureșDiaconescu Razvan7Colegiul Național "Vasile Lucaciu" Baia MareDiaconescu Adriana, Bonto Alina
260MaramureșDolca Diana Alina7Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu MarmațieiBurcuș Andrea
261MaramureșMărcuș Alexandru7Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai"Baia MareContraș Diana
262MaramureșHosu Iulia8Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu MarmațieiMihu Amalia, Roșca Ovidiu
263MaramureșMujdar Milan8Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu MarmațieiMihu Amalia
264MehedințiBogdan Ionelia5Colegiul Național "Gheorghe Țițeica"Drobeta Turnu SeverinRoman Mihaela
265MehedințiLupuleți Vlad-Călin6Colegiul Național “Traian”Drobeta Turnu SeverinCrețescu Rodica, Teșilă Cornelia, Piț-Rada Ionel-Vasile
266MehedințiMitoiu Bogdan-Petru6Colegiul Național “Traian”Drobeta Turnu SeverinCrețescu Rodica, Teșilă Cornelia, Piț-Rada Ionel-Vasile
267MureșHajnal George Florin5Palatul Copiilor Tg. Mures- Structura Clubul Copiilor SighișoaraGhita Daniela, Mustata Gelu
268MureșOnea Adrian Ioan5Școala Gimnazială "Romulus Guga"Tirgu MureșCostin Daniel
269MureșTudose Rareș Felix5Colegiul Național "Alexandru Papiu Ilarian" Tirgu MureșHlo, Szabo Zoltan, Ignat Claudia, Ilea Lucian
270MureșGheiceanu Denis6Palatul Copiilor Tg. Mures- Structura Clubul CopiilorSighișoaraGhita Daniela, Mustata Gelu
271MureșPețan Ioana Nicoleta7Colegiul Național "Alexandru Papiu Ilarian" Tirgu MureșHlo, Mailat Ildiko
272NeamțEnăchescu Andrei-Florin5Colegiul Național „Petru Rareș”, Centrul de ExcelențăPiatra-NeamțOlaru-Liviu Constantin
273NeamțLuchian Cristian5Şcoala Gimnazială Nr. 3Piatra-NeamţHodea Octavian
274NeamțStoean Ștefan6Colegiul Național de Informatică Piatra Neamț, Centrul de ExcelențăPiatra-NeamțAna-Mirela Mititelu
275NeamțVoloșeniuc-Hudescu Matei6Colegiul Național de Informatică Piatra Neamț, Centrul de ExcelențăPiatra-NeamțAna-Mirela Mititelu
276NeamțOlaru Sebastian-Codrin7Colegiul Național de Informatică Piatra Neamț, Centrul de ExcelențăPiatra-NeamțGeorgeta Nour
277NeamțTrufaș Constantin Rareș7Colegiul Național ”Roman-Vodă” , Centrul de ExcelențăRomanMoldovanu Florin
278NeamțPolenciuc Rares8Colegiul Național ”Roman-Vodă”RomanGavril Petru-Florin
279OltPopa Luca5Colegiul Național "Ion Minulescu"SlatinaCătănoiu Camelia
280OltȘtefănescu Ecaterina5Școala Gimnazială "Eugen Ionescu"SlatinaPetre Claudia
281OltVlad Andrei Robert5Colegiul Național "Ion Minulescu"SlatinaCătănoiu Camelia
282OltBreazu Vlad6Liceul Teoretic "Petre Pandrea"BalșOlteanu Cristina
283OltTudosie Alin Ștefan6Școala Gimnazială "Eugen Ionescu"SlatinaPietriș Constantin Daniel, Doru Anastasiu Popescu
284OltPopa Filip Andrei7Colegiul Național "Ion Minulescu"SlatinaBadea Rodica, Doru Anastasiu Popescu
285OltConeschi Vlad8Școala Gimnazială "Eugen Ionescu"SlatinaPetre Claudia, Doru Anastasiu Popescu
286OltOprea Marina8Colegiul Național "Radu Greceanu"SlatinaOprea Bianca
287PrahovaIonescu Maria5Colegiul Național “Mihai Viteazul” PloieștiRipeanu Luminita
288PrahovaMihailescu Alexandru5Colegiul Național “Mihai Viteazul” PloieștiRipeanu Luminita
289PrahovaPopescu Daria Maria5Colegiul Național “Mihai Viteazul” PloieștiRipeanu Luminita
290PrahovaPopescu Erik Maximilian5Colegiul Național “Mihai Viteazul” PloieștiRipeanu Luminita
291PrahovaTudose Filip Ștefan5Colegiul Național "Ion Luca Caragiale" PloieștiLica Daniela
292PrahovaBazavan Andrei6Colegiul National "Mihai Viteazul"PloieștiGeorgescu Alice
293PrahovaDobleaga Alexandru6Colegiul National "Ion Luca Caragiale" PloieștiLica Daniela
294PrahovaIoan Tudor Mihai6Colegiul Național “Mihai Viteazul” PloieștiGeorgescu Alice
295PrahovaIonita Diana-Andreea6Colegiul Național “Mihai Viteazul” PloieștiGeorgescu Alice
296PrahovaPredescu Sebastian Ion6Colegiul National "Ion Luca Caragiale" PloieștiLica Daniela
297PrahovaBocan Sabin Andrei7Colegiul Național “Mihai Viteazul” PloieștiRipeanu Luminita
298PrahovaDontu Alex Mihai7Colegiul Național “Mihai Viteazul” PloieștiRipeanu Luminita
299PrahovaDumitru Alexandru Daniel7Colegiul Național “Mihai Viteazul” PloieștiRipeanu Luminita
300PrahovaSăndulescu Alexandru Nicolae7Școala Gimnazială "Sfânta Maria"MizilLica Daniela
301PrahovaTaga Stefan7Colegiul Național “Mihai Viteazul” PloieștiRipeanu Luminita
302PrahovaOnut Andrei8Colegiul Național "Ion Luca Caragiale" PloiestiArseni Florentina
303PrahovaSavu Daria Maria8Colegiul Național “Mihai Viteazul”PloiestiRipeanu Luminita, Dicu Loredana
304Satu-MareCaracioni Octavian Luca5Colegiul Național "Mihai Eminescu"Satu MareȘandor Nicoleta, Surducan Liana, Vida Felicia
305Satu-MareNojea Răzvan Ionuț6Colegiul Național "Mihai Eminescu"Satu MareSabou Rita
306Satu-MareDurla-Pașca Paul George8Școala Gimnazială "Grigore Moisil"Satu MareȘandor Nicoleta
307Satu-MareMădăras Paul8Școala Gimnazială "Grigore Moisil"Satu MareȘandor Nicoleta
308Satu-MareUzum Răzvan Viorel8Colegiul Național "Mihai Eminescu"Satu MareȘandor Nicoleta
309SălajȘut Oana Antonia5Colegiul Național SilvaniaZalăuVlaicu Cristina
310SălajAlexuţan Cristian6Şcoala Gimnazială "Mihai Eminescu" ZalăuRevnic Gheorghe, Morar Florin, Bolos Iuliana
311SălajȘandor Ștefan6Colegiul Național SilvaniaZalăuMorar Florin
312SălajTuduce Sergiu Florian6Colegiul Național SilvaniaZalăuMorar Florin
313SuceavaIonescu Marian Nicolay5Colegiul Național ”Ștefan cel Mare” SuceavaMarcu Daniela
314SuceavaBurcă Paul6Școala Gimnazială Nr 1, Clubul Copiilor Vatra DorneiȘestac Suzana, Bereholschi Paul
315SuceavaMocrei Bogdan6Școala Gimnazială Nr. 3 Suceava, Palatul Copiilor SuceavaPetrovici Daniela, Pînzaru Liviu
316SuceavaDomunco Ștefan7Școala Gimnazială Nr. 3 Suceava, Palatul Copiilor SuceavaPetrovici Daniela, Pînzaru Liviu, Șoiman Ștefania
317SuceavaMunteanu Valentin Ioan7Colegiul Național ”Ștefan cel Mare” , CEX Spiru Haret SuceavaMarcu Daniela, Șoiman Ștefania, Mihaela Ildeghez
318SuceavaRomas Stefan-Sebastian7Palatul Copiilor Suceava, Cex Suceava, Colegiul National "Mihai Eminescu"SuceavaFreitag Gabriela, Soiman Stefania , Pintea Eugen, Pinzaru Liviu-Vasile
319SuceavaDumitrescul Eduard Valentin8Colegiul National "Ștefan cel Mare" , Palatul Copiilor SuceavaSuceavaMarcu Daniela, Pinzaru Liviu Vasile
320SuceavaȚebrean Andreea8Școala Gimnazială „Ion Creangă”, Palatul Copiilor SuceavaMarcu Daniela, Pinzaru Liviu Vasile
321TimișDumitraşcu Ştefan Alexandru5Liceul Teoretic "William Shakespeare"TimișoaraFiat Oana, Keresztes Luminita
322TimișSoporan Paul6Școala Gimnazială Nr. 30TimișoaraBoar Renata-Graziela, Ruşeţ Ovidiu, Dolângă Luminiţa
323TimișPintea Vlad-Cristian7Colegiul Național "Constantin Diaconovici Loga"TimișoaraBoar Renata-Graziela
324TimișAlbu Mihai8Colegiul Național "Constantin Diaconovici Loga"TimișoaraBoar Renata-Graziela, Simulescu Adriana, Bohm Cristina
325TimișBuscan Andrei8Colegiul Național "Constantin Diaconovici Loga"TimisoaraBoar Renata-Graziela
326TulceaFilimon Luca Nicolae5Liceul Teoretic "Grigore Moisil"TulceaSpătaru Mihaela
327TulceaGrosu Damian5Colegiul Dobrogean ”Spiru Haret”TulceaAnastasiu Liliana
328VasluiCristia Razvan-Cosmin6Scoala "Constantin Parfene" VasluiPracsiu Dan, Nicu Vlad
329VasluiRadu Dimitrie Octavian6Scoala "Constantin Parfene" VasluiCiurescu Florica
330VasluiToma Ionuț Cristian6Scoala "Constantin Parfene" BarladPracsiu Dan, Nicu Vlad
331VasluiGrecu Serban7Liceul Teoretic "Mihail Kogalniceanu"VasluiNicu Vlad-Laurentiu, Popa Mihaela
332VasluiPagu Tudor Stefan7Colegiul Național "Gh. Rosca Codreanu" BârladVlad Giurcanu, Bogdan Mocanu, Dan Pracsiu
333VâlceaCocoș Iosif-Stelian5Colegiul Național de Informatică "Matei Basarab"Ramnicu ValceaCojocaru Nicoleta
334VâlceaAlbuica Ioan Octavian6Colegiul Național de Informatică "Matei Basarab"Ramnicu ValceaVioleta Grecea
335VâlceaApostol Anisia Maria6Colegiul Național de Informatică "Matei Basarab" Ramnicu ValceaVioleta Grecea
336VâlceaDobra Nicoleta Emilia6Colegiul Național de Informatică "Matei Basarab" Ramnicu ValceaVioleta Grecea
337VâlceaNuica Adrian Mihail6Colegiul Național "Mircea cel Bătrân" Ramnicu ValceaDumitrescu Ovidiu - Mihail, Dumitrescu Mihaela
338VâlceaTraistaru Dragos Andrei6Colegiul Național de Informatică "Matei Basarab" Ramnicu ValceaVioleta Grecea
339VâlceaUdrea Dan Mihai6Colegiul Național de Informatică "Matei Basarab" Ramnicu ValceaVioleta Grecea
340VâlceaGirban Calin Nicolae7Colegiul Național de Informatică "Matei Basarab" Ramnicu ValceaVioleta Grecea
341VâlceaVoica Stefan7Școala Gimnazială "Take Ionescu" Ramnicu ValceaMlisan Mirela
342VâlceaDiaconescu-Armasescu Andrei8Școala Gimnazială "Take Ionescu" Ramnicu ValceaMlisan Mirela
343VranceaGurguiatu Cristian5Colegiul Național "Unirea"FocșaniOprea Marilena
344VranceaRoiniță Alexandru5Colegiul Național "Unirea"FocșaniOprea Marilena